środa, 17 lipca 2013

Siódmy dzień promocji w Hebe - Max Factor

Dzisiaj ostatni dzień promocji i ostatnia marka Max Factor.Dzisiaj przygotowałam kolejne produkty, które mogę wam polecić:
* Max Factor Kohl Pencil kredka. Moja ulubiona kredka na linię wodną, długo się utrzymuje i ma ładny kolor (jeżeli chodzi o 090 Natural Glaze), czarna (020 Black) ma intensywny czarny kolor i świetnie nadaje się też na linię wodną albo zamiast eyelinera.
Od lewej 020 Black, 090 Natural Glaze.


* Max Factor 2000 calorie dramatic look tusz do rzęs. To jest jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs, świetnie pogrubienie, rzęsy wyglądają spektakularnie. To jest stara wersja tuszu, nowej jeszcze nie miałam, nie wiem czy jest gorsza od tej którą posiadam, ale kiedyś na pewno wypróbuje. Może wy wiecie?* Max Factor Lipfinity długotrwała pomadka. Bardzo dobre szczególnie na jakiejś wyjścia, gdzie się nie chce poprawiać ciągle pomadki, bo ona długo się trzyma nawet gdy jemy i pijemy. Mam ją w dwóch kolorach: 120 Hot, 340 Essential Natural.
Od lewej 120 Hot, 340 Essential Natural


To już wszystko z posiadanych przeze mnie produktów. Miałam jeszcze jeden podkład z Max Factor, który bardzo lubiłam, a był to Smooth Effects Foundation, bardzo fajny podkład, pozostawiał cerę taką świeżą, nawilżoną, bez efektu maski. Polecam spróbować. :)

4 komentarze:

  1. Nie są to zakupy, tylko polecane kosmetyki przeze mnie. Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kredkę Natural Glaze miałam w planach wtedy kupić, ale jak na złość musiałam być na szkoleniu w tym dniu.
    Jednak kiedyś dopnę swego :) i będzie moja.

    OdpowiedzUsuń