wtorek, 4 grudnia 2012

# 36 Trzydziesty szósty produkt: Demakijaż

1. Nazwa:
Kolastyna Refresh płyn do demakijażu oczu 125 ml.


Źródło: http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/54180_250.jpg

2. Opis produktu według producenta:
Idealna formuła dla delikatnej skóry wokół oczu, która dzięki doskonałej kombinacji składników aktywnych skutecznie oczyszcza i pielęgnuje wrażliwe okolice.
Collasten Complex unikalna kompozycja kolagenu, elastyny i glikogenu, w połączeniu z Alpantha Compex oraz prowitamina B5 nawilżają, regenerują oraz zapobiegają podrażnieniom skóry wokół oczu.
Produkt bezzapachowy. Testowany okulistycznie. Odpowiedni również dla osób noszących szkła kontaktowe.

3. Cena:
Kupiłam w cenie coś ponad 5 zł na promocji w Rossmannie, normalna cena to 10 zł.

4. Czas zużycia:
Około 3-4 tygodnie codziennego stosowania.

5. Moja opinia o produkcie:
Można powiedzieć, że przyzwoity płyn do zmywania, nie ma ochów i achów, bo jakoś nie zachwycił mnie jeżeli chodzi o zmywanie, przykładałam płatek do oka, czekałam chwilę i wycieram resztę, no i trzeba było poprzecierać mocniej żeby porządnie zetrzeć tusz i tu zaznaczę, że nie robię nie wiadomo jak mocnych makijaży, tuszu też nie stosuje wodoodpornego, więc myślę, że powinien radzić sobie troszkę lepiej. Fakt nie ma żadnych podrażnień ani nie zostawia tłustej warstwy. Dość wydajny, tu nie mam zastrzeżeń. Opakowanie też w porządku, płyn nie marnował się podczas stosowania tzn. nie wylewało się go za dużo. Myślę, że są lepsze produkty i nie warto się męczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz