poniedziałek, 12 listopada 2012

# 23 Dwudziesty trzeci produkt: Pielęgnacja twarzy

1. Nazwa:
Woda Termalna Avène 150 ml


Źródło: http://nokautimg4.pl/p-7f-fb-7ffbbb336be551da0a16d0903281623f500x500/avene-woda-termalna-150ml.jpg

2. Opis produktu według producenta:

Korzyści:

Woda termalna Avène jest bakteriologicznie czysta. Woda termalna Avène jest konfekcjonowana bezpośrednio u źródła, w bloku sterylnym, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, gdzie stosuje się najnowocześniejsze technologie stosowane również przy produkcji leków. Doskonale pielęgnuje skórę wrażliwą i delikatną. Koi i łagodzi podrażnienia, sprawia, że skóra odzyskuje uczucie komfortu. Przyjemnie odświeża.

Właściwości:

Koi i łagodzi podrażnienia. Niezmienny i unikalny skład wody termalnej Avène sprawia, że ma ona właściwości kojące i przeciwdziałające podrażnieniom. Właściwości te zostały udowodnione w licznych badaniach naukowych. Woda termalna Avène to skuteczna substancja czynna, którą stosuje się z powodzeniem w Uzdrowisku Dermatologicznym w Avène w leczeniu chorób skóry.

Wskazania:

Pielęgnacja podstawowa skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej lub podrażnionej. - Skóra stale podrażniona np. w przebiegu chorób: * Atopowego zapalenia skóry, trądzika różowatego, również nadmiernie wysuszona, łuszcząca się, wrażliwa na promieniowanie UV (słoneczne i inne).
- Skóra okresowo podrażniona: * W wyniku oparzeń słonecznych, po zabiegach chirurgicznych, w czasie kuracji dermatologicznych, skóra z zaczerwienieniami, podrażnione spojówki.

3. Cena:
Około 20-30 zł, ja kupiłam za 15 zł, na jakiejś promocji w Super Pharm, wiem, że później też były po 10 zł.

4. Czas zużycia:
Stosowana przez całe wakacje, odstawiona po lecie i teraz wróciłam do niej znowu, stosowałam zamiast toniku, a więc produkt wydajny, ok 3-4 miesiące.

5. Moja opinia o produkcie:
Na lato świetna, koi podrażnienia po opalaniu oraz działa odświeżająco. Ostatnio mając podrażnione spojówki, dobrze na nie zadziałała. Nawilża też skórę. W ostatnim okresie stosowałam zamiast toniku i myślę, że sprawdza się całkiem nieźle. Opakowanie też w porządku, do końca opakowania działało bez zarzutu i rozpylało delikatną mgiełkę.

Stosowałyście może wodę termalną z Rossmanna?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz