środa, 21 listopada 2012

# 28 Dwudziesty ósmy produkt: Pielęgnacja włosów

1. Nazwa:
Schwarzkopf, Gliss Kur Oil Nutritive, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów ze skłonnością do rozdwajania 200 ml.


Źródło: http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/50138_250.jpg

2. Opis produktu według producenta:
Czy Twoje włosy są długie o rozdwajających się końcówkach? Ekspresowa odżywka regeneracyjna OIL NUTRITIVE z 7 regenerującymi olejkami ułatwia rozczesywanie włosów oraz chroni je przed rozdwajaniem się końcówek. Nowa regenerująca formuła z kompleksem z płynną keratyną naprawia uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu.

3. Cena:
12,99 zł na promocji w Rossmannie.

4. Czas zużycia:
Długi czas, 3-4 miesiąca stosowania.

5. Moja opinia o produkcie:
Akurat te odżywki w sprayu są moim zdaniem najlepsze, jeżeli chodzi o tego typu odżywki, miałam Dove, Schauma, jednak tylko po Gliss Kur włosy fajnie się rozczesują. Moje włosy nie mają tendencji do rozdwajających się końcówek, więc nie wiem, czy działa na końcówki. Spryskuje odżywką włosy zawsze po umyciu. Zostawia na włosach przyjemny zapach, jednak raczej na krótko. Opakowanie świetne, nigdy się nie zepsuło, działało bez zarzutu.

Może polecacie jakieś inne odżywki niż wymienione w tym poście?

2 komentarze:

  1. Moja opinia na temat tego produktu jest trochę inna. Odżywka ta już dłuższy czas stoi nieużywana w mojej szafce. Ma dość drażliwy zapach pomimo że nie śmierdzi to mnie od tego zapachu mdliło. Odżywka ta sprawia że włosy z wierzchu stają się tłuste i wcale nie pomaga na splątane włosy. To są tylko moje odczucia ale dla każdego co innego.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie, że tak, ja je lubię :) A teraz znalazłam jeszcze coś lepszego :) Pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń