czwartek, 29 listopada 2012

# 32 Trzydziesty drugi produkt: Pielęgnacja włosów

1. Nazwa:
Montibello Treat Total Repair Nutri Restore Complex Bain Shampoo - Szampon odbudowująco - odżywczy do włosów zniszczonych i/lub odwodnionych, 300 ml,


Źródło: http://www.sklep.handsomemen.pl/product/Szampon-silnie-odbudowujacy-Rescure-MB-Total-Repair-300-ml-Montibello/?id=453#.ULHznGfTxgU

2. Opis produktu według producenta:
Regeneruje, odżywia, nawilża i chroni włókno włosowe. Włosy bardziej gładkie i lśniące. Efekt antystatyczny. Termo-ochrona.
Technologia:
NUTRI RESTORE COMPLEX
Pochodna cysteiny (główny aminokwas w składzie włókna włosa): odbudowa, wzmocnienie i nawilżenie
Hydrolizat białka pszenicy: przywraca, odżywia strukturę włosa, wygładza i naprawia końcówki włosów.
Aminokwasy pochodzenia morskiego: pielęgnacja i ochrona włosów zarówno przed czynnikami chemicznymi jak i mechanicznymi
INSTANT PEPTIDE REFORCE
W wersji [RESCUE] produkt został uzupełniony o peptydy pszenicy i polimery odżywcze, które przyśpieszają proces rekonstrukcji włókna włosa.
Rezultat:
Synergiczna kombinacja składników zarówno głęboko regenerujących jak i nawilżających włókno włosa, pozwala na uzupełnienie utraconych aminokwasów na skutek czynników zewnętrznych i nadanie włosom zdrowego, lśniącego wyglądu.

3. Cena:
Wygrałam ten produkt na facebooku z tego sklepu/kliniki: KLIK Cena na ich stronie to: 52,40 zł.

4. Czas zużycia:
Około 3 - 4 miesiące przy używaniu dwa razy w tygodniu.

5. Moja opinia o produkcie:
Bardzo dobrze oczyszcza i nie powoduje przesuszenia mojej skóry głowy. Zapach delikatny, włosy wyglądają po użyciu szamponu bardzo dobrze, niestety bez odżywki się nie obędzie, jeżeli chodzi o moje przesuszone włosy, skłonne do plątania. Szampon dość gęsty, kremowy. Opakowanie dość wygodne, bo niezbyt duże, nie wyślizguje się z dłoni. Jeżeli chodzi o cenę to moim zdaniem za wysoka, bo to tylko szampon. Przetestowałam kilka kosmetyków z wyższej półki i do tej pory się tylko rozczarowuje. Mogę powiedzieć, że szampon dobry, jednak bywają lepsze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz