sobota, 27 października 2012

# 18 Osiemnasty produkt: Pielęgnacja twarzy

1. Nazwa:
Soraya Beauty Therapy Bio Kuracja Witaminowo-Mineralna. Żel do mycia twarzy z Bio-składnikami nawilżająco - oczyszczający 180 ml,


Źródło: http://www.soraya.pl/product.php?group=face&id=770

2. Opis produktu według producenta:
Nawilżająco - oczyszczający żel do mycia twarzy przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, która potrzebuje doskonałej pielęgnacji oraz skutecznej ochrony przeciwstarzeniowej. Idealnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu, pozostawiając ją czystą i aksamitną w dotyku.
Bogata receptura żelu oparta jest na najwyższej jakości Bio-składnikach, które charakteryzują się wysoką aktywnością biologiczną. Bio-Witaminy posiadają intensywne działanie odżywcze i ujędrniające. Pobudzają i wzmacniają skórę, dzięki czemu może się ona oprzeć szkodliwym wpływom czynników zewnętrznych i oznakom starzenia się. Bio-Minerały stymulują wzrost energii w komórkach oraz odpowiadają za prawidłowy przebieg procesów regeneracyjnych skóry. Usuwają oznaki zmęczenia i stresu, przywracając skórze witalność jędrność oraz blask. Działanie nawilżająco-łagodzące zapewniają Bio-Sacharydy, które tworząc delikatny film ochronny, który zapobiega nadmiernej utracie wody z naskórka. Żel pozostawia skórę idealnie oczyszczoną, pełną blasku, energii i świeżości.

3. Cena:
Zapłaciłam około 5 zł w CND w Rossmannie. Cena standardowa około 10 zł.

4. Czas zużycia:
Dość wydajny około 3 miesiące stosowania 2 razy dziennie.

5. Moja opinia o produkcie:
Niezbyt lubiany przeze mnie, oczyszcza, jednak sprawia, że twarz jest taka ściągnięta i jakby wysuszona. Raczej nie odżywia w żaden sposób, bo jak niby ma to robić? Zapach raczej słabo wyczuwalny, opakowanie kiepskie, połamała mi się zakrętka, trzeba wyciskać. Nie polecam!

Pytania? Zapraszam. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz